• Новак
[2+1+1Pack] Автомобил Телефон Држачот за Монтирање,OTAO [Силна Вшмукување & Дебели Случај] Phone Држач за Автомобил Табла Шофершајбната Воздухот се Пропустливи Долго Рака Ра

[2+1+1Pack] Автомобил Телефон Држачот за Монтирање,OTAO [Силна Вшмукување & Дебели Случај] Phone Држач за Автомобил

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Мулти-функција на телефонот монтажа за автомобил】 OTAO автомобил телефон држачот поддржува различни инсталација позиции,ви овозможува да се качи на тоа на табла, шофершајбната,воздухот се пропустливи или workbench.Што е погодна за речиси сите автомобили, како што се магнети, спортски автомобили, камиони, такси, Uber, итн. 【Силна вшмукување и стабилност】 Мобилен телефон за во автомобил планината донесува супер вакуум вшмукување чаша со слој од супер-лепливи гел, една заклучување со лост и анти-се тресат стабилизатор, која може да ја спречи на телефонот од занишан или паѓа, дури и на груб патот. (Забелешка : Ако површината на рамка вшмукување чаша е валкано или не се лепливи, може да се мие со топла вода и потоа исушете ја.). 【Дебели случај & големи телефони пријателски】 надградена менгеме рака може да се постигне 4.33"ширина и 0.9"длабочината, совршено компатибилни со големи телефони и дебели случаи, и има посилен стисок без паѓа.Компатибилен со i Phone 13/13 Pro/13 Про Max/13 Мини/12 Про Max/12 Pro/12 Мини/12/11 Pro/11, Samsung S10+/S10, Ултра/S20+/S20/S10, итн. 【Идеален агол на гледање】 флексибилни и издржливи долго рака gooseneck може да биде свиткан во форма погодна за секој автомобил модел за да се добие совршен агол на гледање.И 360° топката главата ви овозможува да го користите телефонот во портрет и пејсаж режимите,што го вашето патување побезбедно. 【Одличен квалитет】 автомобил вшмукување чаша е направен на топлина-отпорни материјал, сраснување не е под влијание од страна на висока или ниска температура, и тоа нема да ја напушти досадни марки.На едно-копче за ослободување систем на автомобилот држачот ви овозможува да го заклучите или ослободување на телефон со само една рака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Работи Коњ На Магнетно Поле Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 405.36

ZIQIDONGLAI Автомобил Телефон Планината Автомобил Телефон Носителот на Воздухот се Пропустливи Цртичка се Залагаме

прилагодливи агол на гледање : автомобил телефон носителот телескопски рака и може да се стожерот нагор

DEN 1516.80

CYHO Не-Оксидација Автомобил Мобилен Телефон Подлога, Додаток за Полнење во Трговскиот Центар;Потпирач Кутија;Видиме

Производот е перат, која може да се користи постојано.Производот нема иритирачки мирис, на тој начин, то�

DEN 2356.80

Бразил Знаме фудбал Фудбал Логото Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот

Безбедна монтажа : Нашиот автомобил монтажа се направени од алуминиумски материјал и со надградена мек�

DEN 1824.00

НАДВОР од КЛЕТКАТА Универзална Gooseneck Шофершајбната Табла Гел Вшмукување Автомобил Телефон Планината Носителот

[Прилагодливи Гледање & Стабилен Автомобил Телефон Планината]НАДВОР од КЛЕТКАТА автомобил телефон план

DEN 647.76

Автомобил Телефон Носителот Rearview Огледало Телефон Планината 360 Степени Ротирачки Телефон Носителот Стигнале

Не вознемирувачки ти се очите и не влијае на вашата возење безбедност Нашиот автомобил телефон носител�

DEN 311.76