• Новак
Автомобил Вентилирани Мобилен Телефон Носителот со Клип Компатибилен со 12/12 Pro/11 Про Max//XS Max/8 Плус Галакси S10/S10+ Итн.

Автомобил Вентилирани Мобилен Телефон Носителот со Клип Компатибилен со 12/12 Pro/11 Про Max//XS Max/8 Плус

DEN 1128.00

Достапност
Достапно за нарачка

Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.Магнетни кабелот организатор : да се Чува полнење кабел уредни и уредно, и магнетни етикета се наоѓа во близина на дното на нога се наоѓа под нога Телескопски : подобрена телескопски сега може да се прошири од 5 инчи до 8 инчи (во споредба со Лесно One Touch 4, кој се протега само на 6,5 инчи), со ротација спектар на 260 степени.Магнетни кабелот организатор : да се Чува полнење кабел уредни и уредно, и магнетни етикета се наоѓа во близина на дното на нога се наоѓа под нога.Голема компатибилност : нови и поголеми Лесно Едно Притиснување на копче, со универзална стојат, е погоден Компатибилни се со паметни телефони и мобилен телефон случаи од која било големина.Оваа серија е призната Компатибилен со одличен квалитет и стилски дизајн, со нови површини кои се надополнуваат модерен автомобил простор.На овој начин, безброј перспективи можат да се постигнат на патот.Користење на патентиран Лесно One Touch механизам, можете брзо да го заклучите и ослободување вашиот паметен телефон со една рака акции.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Американското Знаме Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 405.36

Паѓа во Љубов Птица Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56

LIUXIN Мобилен Телефон Држачот за Мобилен Телефон Носителот,Прилагодлив Универзален Мобилен Телефон Носителот,Десктоп

Мобилен Телефон Носителот,Прилагодлив Универзален Мобилен Телефон Носителот,десктоп телефон носитело

DEN 1430.40

Спакувани Безжична Автомобил Полнач Планината Телефон Носителот - Авто Стегање Брзо Полнење Чи Држачот за Галакси

Ние дизајн на нашиот автомобил месеци да ви помогне да направите вашиот автомобил вози и ПОЛЕСНО И ПОБЕ�

DEN 1500.00

Приклучок За Штекер Коло Дијаграм Шема Плоштадот Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата Универзална

Големина : Големина : 3 X 6cm; големина на Слика : 2.8 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,бе

DEN 799.20

Универзална Круг Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Носителот На Воздухот Се Пропустливи Планината Стојат Заградата

Спецификации : производот е широко се компатибилни, и на таблет и мобилен телефон може да се користи.Суп�

DEN 347.76

Костарика Националното Знаме На Северна Америка Земјата Срцето Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата

Големина : Тежина : 3.5 X 5.7 cm; големина на Слика : 3.2 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,б�

DEN 360.00

Зелена Еукалиптус Лисја Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56

Готвач Шапка Ножеви Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот за Мобилни

Безбедна монтажа : Нашиот автомобил монтажа се направени од алуминиумски материјал и со надградена мек�

DEN 888.00

BZLSFHZ Автомобил Мобилен Телефон Држачот за Навигација со Автомобил Заградата Паста Вшмукување Чаша Тип Универзална

Се применува за 4.06.5 инчи мобилни телефони и мобилни телефони со школки : Совети,се применува мобилен тел

DEN 2301.36