• Новак
Бразил Знаме фудбал Фудбал Логото Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот за Мобилни Телефони Печатени

Бразил Знаме фудбал Фудбал Логото Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот

DEN 1824.00

Достапност
Достапно за нарачка

Безбедна монтажа : Нашиот автомобил монтажа се направени од алуминиумски материјал и со надградена мека заштитни гумени дизајн во пропустливи,овој телефон држач за автомобил држи вашиот паметен телефон или GPS безбедно на воздух пропустливи во вашиот автомобил.Автомобил мобилен телефон носителот на пропустливи : нашата phone држач за во автомобил е компатибилен со отворите за вентилација со директно slats.Answer : ___________________________ NOTE : не се компатибилни со отворите за вентилација со круг slats.Лесно да го користите вашиот планината : Нашиот автомобил мобилен телефон носителот магнетни е со силна адсорпција,ставете на задната страна на телефонот и ви овозможува да се прилагоди на најдобар агол на гледање.Големина на автомобил мобилен телефон носителот магнет : големината на автомобилот планината е 2.2 инчен x 2.6 инчен(Дијаметар) и телефонот паста е во круг во 1.4 инчен дијаметар.Нашите магнетни автомобил телефон планината е широко се компатибилни се со паметни телефони,GPS, со дебели случаи.Компатибилен со i Phone 12/ 12 Pro/ 12 Про Max/ 12 мини/11 Про Max / 11 Pro / 11 / XS MAX /XS/XR/X/8/8 Плус/7/7 Плус/6s/6 Плус.Исто така компатибилна со Samsung Galaxy Note20/ S20 / S20+ / S20 Ултра 5 G / Забелешка 10 / Забелешка 10+ /S10/S10+/S9 / S8 / S8+ / S7 / S7 Ед.Карактеристики на нашиот телефон магнет планината држач за автомобил : специјален на планината носител е моделот печатење на секој планината,моделот е смешно,кул,слатки или интересно,ќе се забавуваат на вас,семејство и пријател.Ова е една сакаат подарок за вас и вашите пријатели.Воздухот се Пропустливи Магнетни Автомобил Телефон Планината Носителот,Phone Држач за Автомобил Компатибилен со мобилни Телефони,Воздухот се Пропустливи Мобилен Телефон Држач за Автомобил Рацете Слободни Лесно се Стега Лулка во Возило Компатибилен со Сите Apple i Phone, Android паметен Телефон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Американското Знаме Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 405.36

Готвач Шапка Ножеви Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот за Мобилни

Безбедна монтажа : Нашиот автомобил монтажа се направени од алуминиумски материјал и со надградена мек�

DEN 888.00

Универзална Магнетни Автомобил Телефон Држачот за Монтирање во Автомобил Силен Магнет Мобилен Мобилен Телефон

никогаш не се грижите за нагло сопирање, брзина на удари и трнлив патишта [360° Слободни Ротација]автомоб�

DEN 2282.40

Спакувани Безжична Автомобил Полнач Планината Телефон Носителот - Авто Стегање Брзо Полнење Чи Држачот за Галакси

Ние дизајн на нашиот автомобил месеци да ви помогне да направите вашиот автомобил вози и ПОЛЕСНО И ПОБЕ�

DEN 1500.00

CYHO Анти-Фрактура на Мобилен Телефон Возило за Поддршка на Планината, Додаток за Полнење во Потпирач Кутија;Возило

Производот е во модерен стил и концизни во изгледот.Не лепак и траги остануваат по производ е расклопув�

DEN 672.00

Зелена Еукалиптус Лисја Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56

Универзална Круг Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Носителот На Воздухот Се Пропустливи Планината Стојат Заградата

Спецификации : производот е широко се компатибилни, и на таблет и мобилен телефон може да се користи.Суп�

DEN 347.76