• Новак
НАДВОР од КЛЕТКАТА Универзална Gooseneck Шофершајбната Табла Гел Вшмукување Автомобил Телефон Планината Носителот V. 3, Спроведен со Три-Shield 2.0 Магнетни Потпирачот Теле

НАДВОР од КЛЕТКАТА Универзална Gooseneck Шофершајбната Табла Гел Вшмукување Автомобил Телефон Планината Носителот

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Прилагодливи Гледање & Стабилен Автомобил Телефон Планината]-НАДВОР од КЛЕТКАТА автомобил телефон планината носителот може цврсто држете вашиот телефон на табла & шофершајбната.0 Телефон Случај]- Овој автомобил телефон планината спроведен со НАД МОБИЛЕН Три-Shield 2.0 shockproof заштита на телефонот случај ги исполнува [МИЛИ-STD 810 G-516.[Компатибилност]- Овој гел вшмукување автомобил телефон планината прилог телефон случај е дизајниран и конструиран за да бидат компатибилни со i Phone 12 Мини (5.4"), и исто така компатибилна со Три-Shield 2.Брзо ослободување копчето за лесно монтирање и да ја деактивирате вашиот телефон.0 воена одделение телефон случај е стабилен и безбеден вашиот телефон уред кога автомобил за возење. [Универзален Автомобил Телефон Планината Носителот]- Долго флексибилни рака/Gooseneck shockproof дизајн овозможува лесно позиционирање.Моќен вшмукување чаша има слој на леплива гел што го спречува воздух gasps од формирањето.Оваа Три-Shield 2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бразил Знаме фудбал Фудбал Логото Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот

Безбедна монтажа : Нашиот автомобил монтажа се направени од алуминиумски материјал и со надградена мек�

DEN 1824.00

Готвач Шапка Ножеви Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот за Мобилни

Безбедна монтажа : Нашиот автомобил монтажа се направени од алуминиумски материјал и со надградена мек�

DEN 888.00

Зелена Еукалиптус Лисја Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56

Американското Знаме Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 405.36

Лубеницата Парче Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56

Паѓа во Љубов Птица Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56

Костарика Националното Знаме На Северна Америка Земјата Срцето Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата

Големина : Тежина : 3.5 X 5.7 cm; големина на Слика : 3.2 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,б�

DEN 360.00

Универзална Круг Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Носителот На Воздухот Се Пропустливи Планината Стојат Заградата

Спецификации : производот е широко се компатибилни, и на таблет и мобилен телефон може да се користи.Суп�

DEN 347.76

CYHO Анти-Фрактура на Мобилен Телефон Возило за Поддршка на Планината, Додаток за Полнење во Потпирач Кутија;Возило

Производот е во модерен стил и концизни во изгледот.Не лепак и траги остануваат по производ е расклопув�

DEN 672.00

Cellet Магнетни Воздухот се Пропустливи Автомобил Телефон Носителот 2 Пакет паметен Телефон Планината Компатибилен

Rubberized автомобил пропустливи база безбедно придава на вашиот автомобил е се пропустливи.Брзобрзо техно�

DEN 496.56

BZLSFHZ Автомобил Мобилен Телефон Држачот за Навигација со Автомобил Заградата Паста Вшмукување Чаша Тип Универзална

Се применува за 4.06.5 инчи мобилни телефони и мобилни телефони со школки : Совети,се применува мобилен тел

DEN 2301.36