• Новак
AERJMA Мобилен Телефон Држачот за Мобилен Моќ, Телефон Полнење Носителот USB Брзо Полнење Порта, Мулти-Функција Две-во-едно Моќ Банка Розово Злато

AERJMA Мобилен Телефон Држачот за Мобилен Моќ, Телефон Полнење Носителот USB Брзо Полнење Порта, Мулти-Функција

DEN 1557.60

Достапност
Достапно за нарачка

Безжични полнење функција : безжичен полнач заградата е дизајниран со две високо-чистота на бакарни жици, кои можат да ја наплатат безжични полнење на телефонот вертикално и хоризонтално, може да sensitively идентификуваат вашиот телефон, и поддржува 5 мм (0.19 инчен).Прилагодливи и свитлива дизајн : магнетното метал поддршка плоча може да се прилагоди на мобилен телефон полнење собранието за најдобар агол, и тоа исто така може да биде укината.Не грижете се за сите видови на полнење кабли во животот, да ги задржи вашиот десктоп чиста и уредна.На леснотија функција ви овозможува лесно да ги внесувате во вашиот ранец.На безжични полнење база користи најнапредните автоматска контрола на технологијата.Вградената заштита за да се спречи overcharge, прекуструјна и overvoltage заштита, контрола на температурата.Заштита на вашиот уред, батеријата од преполнувањето штета.Поле на примена : совршен безжични полнење стојат, погоден за семејството спална соба, кревет, кујна, топла продажба, канцеларија, итн.Тоа е исто така одличен подарок за родендени, годишнини, Божиќ и повеќе. 【Професионални по-продажбата на】-Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта!Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!Добредојдовте на пребарувате продавницата за повеќе производи, многу богати!.Забелешка : Две-во-едно е мобилен телефон носителот + моќ банка 10400 Japan Product Име : Застане Bluetooth Аудио Моќ Bank Applicable тип : општи purpose Battery тип цилиндрични алуминиум shell Shell материјал : alloy Additional функција : мулти-U порта output Size : 135.6 мм*97mm*28mm Product боја : црна, црвена, розово злато, silver Standard конфигурација : напојување + полнење кабел + исклучителна packaging Packing опис : default високо-одделение kraft хартија за пакување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Анти-Фрактура на Мобилен Телефон Возило за Поддршка на Планината, Додаток за Полнење во Потпирач Кутија;Возило

Производот е во модерен стил и концизни во изгледот.Не лепак и траги остануваат по производ е расклопув

DEN 672.00

Бразил Знаме фудбал Фудбал Логото Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот

Безбедна монтажа : Нашиот автомобил монтажа се направени од алуминиумски материјал и со надградена мек

DEN 1824.00

Како што се Гледа На ТВ Fastball Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината/Носителот страна BulbHead – Универзална

АВТОМОБИЛ ТЕЛЕФОН ПЛАНИНАТА : магнетни телефон автомобил планината костец тесни со силни магнетни штек

DEN 311.76

Мобилен Телефон Носителот,Универзален Мобилен Телефон Планината Носителот Долг Врат 360 Степен Ротација Прилагодлива

На прилагодливи фиксна префрлување може да ви помогне да се прилагоди на автомобил телефон носителот н

DEN 292.56

Седи Зелена Три Лист Инсекти Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м

DEN 436.56

НАДВОР од КЛЕТКАТА Универзална Gooseneck Шофершајбната Табла Гел Вшмукување Автомобил Телефон Планината Носителот

[Прилагодливи Гледање & Стабилен Автомобил Телефон Планината]НАДВОР од КЛЕТКАТА автомобил телефон план

DEN 647.76