• Новак
Мечка Геј Знаме Клип Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Држачот за Монтирање со Сите паметни телефони

Мечка Геј Знаме Клип Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Држачот за Монтирање со Сите паметни телефони

DEN 1209.60

Достапност
Достапно за нарачка

2 инчен / 5.Мобилниот телефон на носителот може да се залепи за воздушен вентил, ќе не блокира линија на погледот, и да се осигурате дека вашиот безбедно возење.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил пропустливи пред да го купат.Моќна магнетна мобилен телефон носителот може цврсто држете го вашиот мобилен телефон преку метална плоча за да се спречи вас од паѓање за време на возењето, која е многу погодна за разни условите на патот.Поради прирачник за мерење на големината на податоци, нормално е дека грешката е во рок од 1cm.Овој мобилен телефон држачот е изработен од тврда легура материјал, носат-отпорни, и издржливи., на роденден, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ, било кој празник, им даде на вашиот автомобил, најдобар пријател, семејството совршен подарок.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил пропустливи пред да го купат.Димензии : Дијаметар : 1 инчен / 2.6 cm, од страна на должина : 2.Забелешка : Овој телефон носител е само компатибилни со директно отвори, не рунда отвори.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Мини големина на овој заградата заштедува простор и може да се залепи за воздух излезот без блокирање ја гледате, да се обезбеди вашите безбедно возење.Ако сте го купиле нашите производи и имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Во прилог на обезбедување на погодност за вашиот возење, оваа стапка исто така, може да донесе повеќе удобноста на вашиот живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LIUXIN Мобилен Телефон Држачот за Мобилен Телефон Носителот,Прилагодлив Универзален Мобилен Телефон Носителот,Десктоп

Мобилен Телефон Носителот,Прилагодлив Универзален Мобилен Телефон Носителот,десктоп телефон носитело

DEN 1430.40

Бразил Знаме фудбал Фудбал Логото Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот

Безбедна монтажа : Нашиот автомобил монтажа се направени од алуминиумски материјал и со надградена мек�

DEN 1824.00

Универзална Магнетни Автомобил Телефон Држачот за Монтирање во Автомобил Силен Магнет Мобилен Мобилен Телефон

никогаш не се грижите за нагло сопирање, брзина на удари и трнлив патишта [360° Слободни Ротација]автомоб�

DEN 2282.40

ZIQIDONGLAI Автомобил Телефон Планината Автомобил Телефон Носителот на Воздухот се Пропустливи Цртичка се Залагаме

прилагодливи агол на гледање : автомобил телефон носителот телескопски рака и може да се стожерот нагор

DEN 1516.80

Американското Знаме Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 405.36

Автомобил Телефон Носителот Rearview Огледало Телефон Планината 360 Степени Ротирачки Телефон Носителот Стигнале

— Нова надградба rearview огледало мобилен држач, инсталација е повеќе пригоден, повеќе стабилни, што се пр�

DEN 311.76

Зелена Еукалиптус Лисја Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56

Готвач Шапка Ножеви Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот за Мобилни

Безбедна монтажа : Нашиот автомобил монтажа се направени од алуминиумски материјал и со надградена мек�

DEN 888.00

Спакувани Безжична Автомобил Полнач Планината Телефон Носителот - Авто Стегање Брзо Полнење Чи Држачот за Галакси

Ние дизајн на нашиот автомобил месеци да ви помогне да направите вашиот автомобил вози и ПОЛЕСНО И ПОБЕ�

DEN 1500.00

CYHO Анти-Фрактура на Мобилен Телефон Возило за Поддршка на Планината, Додаток за Полнење во Потпирач Кутија;Возило

Производот е во модерен стил и концизни во изгледот.Не лепак и траги остануваат по производ е расклопув�

DEN 672.00

НАДВОР од КЛЕТКАТА Универзална Gooseneck Шофершајбната Табла Гел Вшмукување Автомобил Телефон Планината Носителот

[Прилагодливи Гледање & Стабилен Автомобил Телефон Планината]НАДВОР од КЛЕТКАТА автомобил телефон план

DEN 647.76

Автомобил Телефон Носителот Rearview Огледало Телефон Планината 360 Степени Ротирачки Телефон Носителот Стигнале

Не вознемирувачки ти се очите и не влијае на вашата возење безбедност Нашиот автомобил телефон носител�

DEN 311.76