• Новак
JSHANMEI Лизга Bobbers Риболов Лебди Bobbers Дрвени Лизга Плови Риболов Bobbers Дрвени Лебди се Лизга за Crappie Panfish Пастрмка Бас Риболов

JSHANMEI Лизга Bobbers Риболов Лебди Bobbers Дрвени Лизга Плови Риболов Bobbers Дрвени Лебди се Лизга за Crappie

DEN 1070.40

Достапност
Достапно за нарачка

Многу одговорен, кога рибите се мамка.Многу одговорен, кога рибите се мамка.Лесен за Користење : Лизга bobbers има дупка низ нив, така што тие може да се лизга нагоре и надолу риболов линија.Направени од премиум дрвен материјал.ЛЕСНО ДА се ПОСТАВИ И УПОТРЕБА : се Лизга bobbers има дупка низ нив, така што тие може да се лизга нагоре и надолу риболов линија.Тоа претставува вашите мамка во својата најприродна состојба.Светла се лизга bobbers го прави полесно да се види кога рибите се мамката.Големина : 2.СВЕТЛИНАТА И ЧУВСТВИТЕЛНИ : Лизга bobbers се лесни и чувствителни.Лесен за Користење : Лизга bobbers има дупка низ нив, така што тие може да се лизга нагоре и надолу риболов линија.44 инчен X 0.Пакет : 5pcs / 10pcs.59 инчен X 5inch.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат