• Новак
Fellowes Nonmagnetic Десктоп Copyholder COPYHOLDER,БИРО ВРВОТ,Б.К CC654AN#140 (Пакет of6)

Fellowes Nonmagnetic Десктоп Copyholder COPYHOLDER,БИРО ВРВОТ,Б.К CC654AN140 (Пакет of6)

DEN 876.00

Достапност
Достапно за нарачка

Добивате во рок од 1-5 Дена!.Nonmagnetic Десктоп Copyholder Единствена песна дизајн им овозможува на линија водич и хартија носителот да биде поставен на било која локација заедно на врвот или на страни.Easel назад прилагодува за соодветна висина и агол.Набори станот за складирање.Високо влијание пластика.Отстранлив линија водич.Писмо-големина copyholder вклучува отстранлив линија водич.Единствена песна дизајн им овозможува на линија водич и хартија носителот да биде поставен на било која локација заедно на врвот или на страни.Easel назад прилагодува за соодветна висина и агол.Набори станот за складирање.Високо влијание пластика.Глобалната Тип На Производ : Copyholders; Стил : Десктоп; Easel; Има : Писмо; Монтажа : Слободен Стои.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Десктоп Документ Носителот 7 Прилагодливи Позиции Блек Метал Копија Носителот Стои со Прилагодливи Клип и Линија

Висок Квалитет : Ова copyholder е направен од премиум метал со ABS линија водич и носителот клип,цврсти и издрж

DEN 321.60