• Новак
Црна, Злато 2022 Нови Години Confetti - 1.8 Унца | Среќна Нова Година Confetti за NYE Украси 2022 | Среќна Нова Година Украси 2022 | Нов Години Confetti 2022 за новогодишната ноќ Партија Матер

Црна, Злато 2022 Нови Години Confetti - 1.8 Унца | Среќна Нова Година Confetti за NYE Украси 2022 | Среќна

DEN 239.28

Достапност
Достапно за нарачка

Внимателно рака 1.СОВРШЕНИ ДЕТАЛИ ДОБРО СТОКМЕНО 2022 ФОРМА И ИЗДРЖЛИВИ – Ова детални новогодишната ноќ украси 2022 отсечени сјајна фолија 2022 confetti ќе ви помогне да ја заврши сите ваши grandest нова година партија ќе се сретне некогаш!Црна и златна среќна нова година 2022 confetti е фино се намали бројот на мазни метален премиум ПВЦ материјал.8 Унца НОВИ ГОДИНИ CONFETTI – Размислување на совршен финален допир на вашиот големиот настан?Овие сјајна најголемиот дел од Црна и Златна nye confetti 2022 е гаранција за бесконечен ефект.Додади ја оваа 2022 confetti црна и златна Среќна Нова Година Украси 2022 да подарок торби и партијата ве повикува дека вашите гости ќе го сакам. НА ТРЕНД УНИКАТЕН 2022 новогодишните УКРАСИ – Дизајнирани со рамна површина и мазни рабови, со одлична изработка.Правење на вашиот посебен повод извонреден е она што секогаш сте сакале.Ако овие домот боја нови години табела confetti ќе не донесе до вас голема насмевка од уво до уво, а потоа ние ќе ви ги даде вашите пари назад. 100% ГАРАНТИРА ЗАДОВОЛСТВО КУПИ СО ДОВЕРБА – Нашата црна и златна за nye 2022 confetti за маса и другите сигурно ќе направи извонреден ефект на секој собир или настан.Овие се исто така голем акцент во партијата покана, goody кеси, новиот години табела sprinkles и други новогодишната ноќ прослави.Исто така можете да ги користите овие како нови години confetti blaster за бебе туш, ангажирање, bachelorette, булчински туш, и свадба, и додава повеќе веселби екранот за роденден страни.ПРАЗНИЧНА И ЕЛЕГАНТЕН ДОПИР НА ЦРНА ПАКЕТ ОД 1.Ги работите чувство празнична со Нова Година Confetti 2022, дизајниран со оваа црна и златна боја за домот и празнична високи 2022 украси атмосфера.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат