• Новак
Леќата шише постави Европската Керамички Зачин Тегла Леќата Шише Одговараат на Креативни Дома Monosodium Глумат Леќата Кутија Condiment Садови за Складирање Сад

Леќата шише постави Европската Керамички Зачин Тегла Леќата Шише Одговараат на Креативни Дома Monosodium Глумат

DEN 1776.72

Достапност
Достапно за нарачка

Уникатен кујнски складирање кутија за чување на зачини, зачини, прав, билки и семиња.Таа донесува висока температура керамика и е ослободена од тешки метали како олово и кадмиум, кои се безбедни и хигиенски.Таа донесува нано-одделение глазура, на глазура е во ред и мазна, со апсорпција на вода стапка е ниска, тоа не е лесно да дамка, и тоа е лесно да се исчисти глазура.Базата има мека не се лизга мат, па затоа не грижете се дека cruet може да се лизга на табелата за да се спречи маса од тоа да биде изгребани.Керамички послужавник, нема да биде остарел, не е лесно да се придржуваат до дамки, лесен за чистење стаклен, светли и убави.Лесно да се чисти.здравје и безбедност.Најдете зачин сакате брзо.Име на производ : Зачин jar Product материјал : ceramic Product стил : се опфатени, со holes Product стил : European Applicable простор : kitchen1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2 со Исклучок на предмети, освен зачин тегла прикажани во производот фотографија.3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 3-5мм разлика, ви благодарам.5 Поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Керамички леќата тегла кујна материјали домаќинство леќата кутија сет комбинација леќата шише три парче сет

Висок квалитет : направен од висококвалитетна хранаодделение материјали, без BPA, нема штетни материи.Из�

DEN 1756.80

DFGDH Кујна Зачин тегла Поставите Леќата Тегла Поставите Домаќинство Комбинација Кујна Материјали Леќата Тенџере

Тоа е направен од висококвалитетен материјал и може да се користи за долго време.Модерно дизајнирани по

DEN 1749.60