• Новак
Floatant Керамички Condiment Поставите Креативни Керамички Зачин Рек 360° Rotatable Леќата Шише со Дрвени Капаци и Базата за складирање,Шеќер,Сол,Масло,Зачини Condiment Тегли просто?

Floatant Керамички Condiment Поставите Креативни Керамички Зачин Рек 360° Rotatable Леќата Шише со Дрвени Капаци

DEN 1007.76

Достапност
Достапно за нарачка

【360° Rotatable】 Rotatable Condiment Поставете резервоар за попријатно и почисто готвење и dinning средина.Сет од 3 керамика канистри одговараат за вашата дневна готвење потреби.Гламурозна бели порцелански ќе се надополнуваат било дома декор. 【Мултифункционален тегли】 Condiment поставите може да се сместат Шеќер,Сол,Масло,Зачини, црн пипер, чили, сушени билки, сосови, ketchup, сенф, mayonnaisel, кафе во нашата Керамички тегли!. 【Керамички s кујна повеќе едноставни и чисти.Ние имаме развиено ефикасен и лесен-за-користење Condiment тегла, како и различни погодно за дневни потреби, која ќе го направи вашиот живот повеќе живи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат