• Новак
KLSXU Готвење Кујна Транспарентен Анти-Влага Пластични Зачин Тегла Леќата Шише Сол и црн Пипер Сад Condiment Кутија(1Pc,кафе)

KLSXU Готвење Кујна Транспарентен Анти-Влага Пластични Зачин Тегла Леќата Шише Сол и црн Пипер Сад Condiment

DEN 1322.40

Достапност
Достапно за нарачка

Храна одделение PP капа + PS шише тело, склопот на материјалот, прецизноста производство, визуелен дизајн, кујнски помошник.На седум места и круг места вклучен во било кое време.Разноврсна дизајн, исто така, може да се користи како за чување на резервоар.Транспарентен тула во облик на шише тело, убава и ефикасна против пролизгување.Двонасочна push-pull горниот капак отвор за лесно и практично користење.Боја : Бела / Coffee Material : Plastic Package се Вклучени : 1/6 x Зачин Jars Quantity : 1/6 Pcs Size : Еден Шише - 10.2*2.5*5.5 cm Creative транспарентен двонасочна отвори леќата кутија, храна-степен на суровини, транспарентни визуелен дизајн, салдото може да се јасно да се види можат да бидат натоварени со различни зачини, исто така, може да содржат и зачини, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Керамички леќата тегла кујна материјали домаќинство леќата кутија сет комбинација леќата шише три парче сет

Висок квалитет : направен од висококвалитетна хранаодделение материјали, без BPA, нема штетни материи.Из�

DEN 1756.80