• Новак
2 парчиња Леќата Шише од не ' Рѓосувачки Челик Зачин Шише Херметички Леќата Шише со Врвот Rotatable Shaker Кујна Gadget Кујнски Прибор

2 парчиња Леќата Шише од не ' Рѓосувачки Челик Зачин Шише Херметички Леќата Шише со Врвот Rotatable Shaker

DEN 1881.60

Достапност
Достапно за нарачка

КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : На леќата шише се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, тоа е издржлив и лесен за чистење, никогаш нема да rusty.КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : 2.95*1.97 во (Висина* Дијаметар), секој има 9.8 унци, простор за заштеда на енергија и лесно да се носат, совршен за домашна употреба како и на отворено СКАРА скара.ОДЛИЧНА ДИЗАЈН : големината е погодна за издавање сол, црн пипер во прав, шеќер и слично.Лесно пресврти исклучување на ротирачки капакот да се стави мирудии во.Во прилог ергономски рачка за удобно користење.ШИРОКО USAGES : Не е само за домашна употреба, но исто така добар избор за кујна, менза, ресторан и сл.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 buc нерѓосувачки челик зачин шише.Функција : КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : На леќата шише се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, тоа е издржлив и лесен за чистење, никогаш нема да rusty.КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : 2.95*1.97 во (Висина* Дијаметар), секој има 9.8 унци, простор за заштеда на енергија и лесно да се носат, совршен за домашна употреба како и на отворено СКАРА скара.ОДЛИЧНА ДИЗАЈН : големината е погодна за издавање сол, црн пипер во прав, шеќер и слично.Лесно пресврти исклучување на ротирачки капакот да се стави мирудии во.Во прилог ергономски рачка за удобно користење.ШИРОКО USAGES : Не е само за домашна употреба, но исто така добар избор за кујна, менза, ресторан и сл.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 buc нерѓосувачки челик зачин шише.Спецификација : Материјал : не ' рѓосувачки steel Color : Silver Size : 2.95*1.97 in Weight : 3.53 оз.

Спецификацијата

Material:
stainless steel
Color:
Silver
Size:
2.95*1.97 in
Weight:
3.53 oz

Со стоката дадена додека купуваат