• Новак
Убавината Eyelash Сет за DIY Дома, Убавина Продавница, Шминка Обука, Eyelash Присад | Безбедно Обновливи Водоотпорен Eyeliner Налепници

Убавината Eyelash Сет за DIY Дома, Убавина Продавница, Шминка Обука, Eyelash Присад | Безбедно Обновливи Водоотпорен

DEN 205.20

Достапност
Достапно за нарачка

Различни Стилови : Еднократно eyeliner и трепки има 7 различни бои на eyeliner налепници, повеќе избори за да ги задоволи вашиот прекрасен шминка.Водоотпорен и Безбедно : На обновливи eyeliner и eyelash налепници се водоотпорни и отпорни, и може да се задржи нивната оригинална форма и боја рок за 3-5 дена.Спектакуларни и Природен Стил : Чудесното и светлина.Густа коса и тенки ленти направите трепките изгледаат природно и меки, и не ќе го направи вашиот eyelids тешки.Прекрасна во секое време, насекаде : 100% рачно изработени, не-иритирачки, луксузни, мека, лесна, комфорна, природни и меки.Погоден за Сите Прилики : Еднократно eyeliner и eyelash налепници може да го направи да блесне на ноќта на Вештерките, ноќни клубови, фенси облека партии, carnivals, играње на улоги, роденден партии, фотографија и други прилики.Создаде свој уникатен стил.Лесно Користење и Отстранување на : Нашата обновливи eyeliner и трепки има едно око прикачени на телото, па кога ќе се стави во правилна положба на очите, можете лесно може да го закачите на нив, без да се грижиш за да се гледа јазол.На високо-квалитетни козметички состојки може да биде комплетно распаднат, и тоа е многу удобно да се држиме на кожата без никакви болки.Тоа е многу важно да користите шминка смена, телото на нафта и алкохол за да се исплакнете го лесно.Спецификации : Заградени Големина : за 4.4*10.7 cm/1.73*4.21 inches Weight : 1 пар : околу 5 г. 7 пара 7 бои : околу 35 g Packing Листата : Две Пакување Алтернатива : Опција 1 : 1 * 1 Пар Убавина Eyelash Set Option 2 : 7 * 1 Пар Убавина Eyelash Сет (7 Бои Изборен)Забелешки : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат