• Новак
Concealer Поставување Траен Concealer Birthmarks Шминка Покрие Крем за Покривање на Лузни за Тетоважа Салон

Concealer Поставување Траен Concealer Birthmarks Шминка Покрие Крем за Покривање на Лузни за Тетоважа Салон

DEN 2030.40

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Тетоважа Покрие Cream Net Содржината на Темна Боја Крем : Околу.Шминка Отстранување Третман : Бидејќи овој производ е водоотпорен, antifriction, и пот отпорни, ве молиме.На хидратантна формула чува кожата мазна и удобно, текстурата е добро и светлина, и има добар надградливоста. Тоа може да се користи за корекција на боја на целото лице или тело и обезбедува идеална рамнотежа.Тоа може целосно да ги покрие од акни, пигментација, гребнатинки по операцијата, тетоважи, итн.7 oz Net Содржина на Светлина, Боја Крем : Околу. Тоа може целосно да ги покрие од акни, пигментација, гребнатинки по операцијата, тетоважи, итн.Тоа може да се користи за корекција на боја на целото лице или тело и обезбедува идеална рамнотежа.Тоа може да се користи за корекција на боја на целото лице или тело и обезбедува идеална рамнотежа.За најдобри резултати, можете да го користите длабоко голи тетоважа concealer и светлина голи тетоважа concealer одделно, или микс на две бои рамномерно да се покрие лузни/тетоважи/birthmarks.Функција : 1. Нема акумулација, без пукнатини, без брчки, без прав, изгледа природно, етанол‑бесплатно, и водоотпорен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат