• Новак
Ретро Месинг Заврши Компас Антички Предмети Функционална Морски со Кафеава Дрвена Кутија, 2 инчи, Сјајна Месинг Заврши

Ретро Месинг Заврши Компас Антички Предмети Функционална Морски со Кафеава Дрвена Кутија, 2 инчи, Сјајна Месинг

DEN 480.00

Достапност
Достапно за нарачка

(("ПРЕМИУМ рачно изработени РЕТРО МЕСИНГ ЗАВРШИ КОМПАС")) # Убава Сјајна Месинг Антички Компас Со Уникатни Дрвена Кутија,Тоа Е Најдобро Да се Користи Во Декорација,Туризам&Кампување,Навигациони,Образовни,Божиќ,Подароци,Тоа Ќе им Даде на Вашиот Место На Гроздобер Морски Изглед. (("БОЈА & SIZE")) # Сјајна Месинг Заврши # 2 Инчи. (("УПОТРЕБА & МАТЕРИЈАЛ кој се КОРИСТИ")) # Навигациони / Образовни / колекционерски предмети / Декоративни / Пешачење&Кампување / Подароци # Месинг,Стакло. (("ПАКУВАЊЕ")) # Спакувани во еден Парцели, Брановидни Извоз пакување).Класичен Џеб Антички Стил Кампување Месинг Compass F.ully функционирање compass E.xcellent за пешачење, кампување и отворено activities A.класичен Поморски подарок item D.etailed Компас изработени од месинг метал.Убава Сјајна Месинг Антички Компас Со Уникатни Дрвена Кутија,Тоа Е Најдобро Да Се Користи Во Декорација,Туризам&Кампување,Навигациони,Образовни,Божиќ,Подароци,Тоа Ќе Им Даде На Вашиот Место На Гроздобер Морски Изглед.Боја : - Сјајна Месинг Заврши, Големина : -2 Инчи.Употреба : - Навигациони / Образовни / Колекционерски Предмети / Декоративни / Пешачење&Кампување / Подароци # Месинг,Стакло.Пакување : - Спакувани во еден Парцели, Брановидни Извоз пакување).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SLATIOM Тактички врвка за околу Компасот Отворено Кампување Алатка за Опстанок Авантура Пешачење Туризам, Опрема

Овој лесен компасот е со цел да се носи на зглоб, така што е погодна за кампување, истражување и активнос�

DEN 1209.84

KSSMJZ Брз Одговор Авто Автомобил Брод Камион 360 степени Навигација Компас Табла Топката Планината за Кампување

Топката облик, со силна декорација ефекти.Со omnidirectional жиро дизајн, може да се ротира 360 °.Помогне да се ор�

DEN 2037.60