• Новак
Ретро Месинг Заврши Компас Антички Предмети Функционална Морски со Кафеава Дрвена Кутија, 2 инчи, Сјајна Месинг Заврши

Ретро Месинг Заврши Компас Антички Предмети Функционална Морски со Кафеава Дрвена Кутија, 2 инчи, Сјајна Месинг

DEN 480.00

Достапност
Достапно за нарачка

(("ПРЕМИУМ рачно изработени РЕТРО МЕСИНГ ЗАВРШИ КОМПАС")) # Убава Сјајна Месинг Антички Компас Со Уникатни Дрвена Кутија,Тоа Е Најдобро Да се Користи Во Декорација,Туризам&Кампување,Навигациони,Образовни,Божиќ,Подароци,Тоа Ќе им Даде на Вашиот Место На Гроздобер Морски Изглед. (("БОЈА & SIZE")) # Сјајна Месинг Заврши # 2 Инчи. (("УПОТРЕБА & МАТЕРИЈАЛ кој се КОРИСТИ")) # Навигациони / Образовни / колекционерски предмети / Декоративни / Пешачење&Кампување / Подароци # Месинг,Стакло. (("ПАКУВАЊЕ")) # Спакувани во еден Парцели, Брановидни Извоз пакување).Класичен Џеб Антички Стил Кампување Месинг Compass F.ully функционирање compass E.xcellent за пешачење, кампување и отворено activities A.класичен Поморски подарок item D.etailed Компас изработени од месинг метал.Убава Сјајна Месинг Антички Компас Со Уникатни Дрвена Кутија,Тоа Е Најдобро Да Се Користи Во Декорација,Туризам&Кампување,Навигациони,Образовни,Божиќ,Подароци,Тоа Ќе Им Даде На Вашиот Место На Гроздобер Морски Изглед.Боја : - Сјајна Месинг Заврши, Големина : -2 Инчи.Употреба : - Навигациони / Образовни / Колекционерски Предмети / Декоративни / Пешачење&Кампување / Подароци # Месинг,Стакло.Пакување : - Спакувани во еден Парцели, Брановидни Извоз пакување).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат