• Новак
Lyndex 163-048 16C Хексадецимален Collet, 3/4 Отворањето Големина, 4.31 Должина, 2.26 Топ Дијаметар, 1.89 Дното Дијаметар

Lyndex 163-048 16C Хексадецимален Collet, 3/4 Отворањето Големина, 4.31 Должина, 2.26 Топ Дијаметар, 1.89 Дното

DEN 1900.80

Достапност
Достапно за нарачка

16 C collets имаат надворешни и внатрешни теми. 3/4-инчи отворање големина. 4.31-инчи должина. 2.26-инчи горниот дијаметар. 1.89-инчи дното дијаметар.Lyndex линија на високо-квалитетни 16 C хексадецимален collet нуди M47.5 x P1.75 RH надворешни и 1-11/16"-20 RH внатрешни теми. 3/4-инчи отворање големина, 4.31-инчи должина, 2.26-инчи горниот дијаметар, 1.89-инчи дното дијаметар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат