• Новак
E&S Миленици Бела Poodle Увеселителен парк, 3 x 3

E&S Миленици Бела Poodle Увеселителен парк, 3 x 3

DEN 180.00

Достапност
Достапно за нарачка

Poodle Подарок.Се продаваат како еден автомобил увеселителен парк.Лесно да се отстранат со прст отворот на страна.Стандардна големина на 2" за да одговара на повеќето возила.Poodle Подарок - Poodle Автомобил Увеселителен парк, направени од супер абсорбента песочник материјал за да се заштити вашето возило од пијалаци spills и кондензација и со лесно да се извади рецка!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат