• Новак
PANCHH Селски Coasters за Пијалаци – Абсорбента Керамички Камен Дрво Дизајн Coasters со Носителот, Housewarming Подарок за Farmhouse Boho Скандинавските Селски Гроздобер Минималистички

PANCHH Селски Coasters за Пијалаци – Абсорбента Керамички Камен Дрво Дизајн Coasters со Носителот, Housewarming

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа влага апсорпција материјал ќе го апсорбира течности брзо, одржување на површини чиста и сува на drips од пијалаци во шишиња или чаши.ОПУШТЕТЕ СЕ И УЖИВАЈТЕ : АБСОРБЕНТА COASTERS, БЕЗ ГРЕБНАТИНКА.Го ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА БИЛО кој ПОВОД – Овие coasters за пијалаци со домашна списите ќе ги направи насмевка!!!Дали сте во потрага за housewarming подарок, водителка на подарок, подарок за жени, или како подарок за вашите клиенти, ТИЕ ЌЕ ГО САКАМ!.ПОДАРОК ЗА СЕКОЈ И СЕКОЈА ПРИЛИКА Дали сте во потрага за кујна подарок или дома подарок за член на семејството, пријатели или клиенти, тие ќе бидат среќни, па за да се добијат овие слатки и абсорбента селски farmhouse coasters!Овој сет на селски coasters со носителот прави одличен подарок за толку многу возбудливи прилики како што се : housewarming партија или нов дом партија, водителка партија, realtor подароци за клиенти, роденденски подароци за жените, празник подароци, дома декор подароци, прво дома подароци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сакура Увеселителен парк на Цреша Силикони Првенство Coasters Симпатична Цвет Увеселителен парк Против Пролизгување

Пакетот вклучува 4 симпатична цреша coasters, кои не можат да се користат само како coasters или совршен десктоп

DEN 239.76