• Новак
Абсорбента Автомобил Coasters за Купот на Носителите на Сет од 2, Тропски Растенија Банана Остава 2.56 инчен Керамички Камен Пијат Увеселителен парк Автомобил Додатоци з

Абсорбента Автомобил Coasters за Купот на Носителите на Сет од 2, Тропски Растенија Банана Остава 2.56 инчен

DEN 259.68

Достапност
Достапно за нарачка

Супер Абсорбента Керамички Материјал - возилото coasters врвот страна направени од специјални абсорбента керамички камен кој лесно може да го апсорбира пијалаци/млеко/капки вода; И матирано глазура на површината на увеселителен парк за да го држи моделот светла и никогаш не згаснува.На дното на чашата перница направени од плута дизајниран за да ги заштити вашиот автомобил од гребнатини.Пакет и Димензии - Вклучени 2 ПАРЧИЊА автомобил cupholder, дијаметар е 2.56"", дебелината е 0.23"", и стандардна големина е дизајниран да се вклопуваат купот на носителите во повеќето автомобили, комбиња, чамци, спортски автомобили и камиони, овој автомобил додатоци е одличен објект за вашиот автомобил пијалоци.Нашата Карактеристики - Хуманизирано рецки дизајн : постои еден удобен рецки на страната на увеселителен парк за лесно отстранување.И нашите увеселителен парк се долготрајни тие ќе застане на тестот на времето без оглед на било кој вид на продолжено притисок.Уникатен Дизајн на Моделот - Изберете вашиот омилен стил од нашата продавница.Со смешно и шарени автомобил чаша носителот увеселителен парк за да додадете специјални декорација на вашиот сакан автомобил за време на патување/патувањето/дневно возење.Било какви проблеми контактирајте со нас.Ако увеселителен парк е оштетен во транзит, ние ќе ви даде целосна наплата или замена.Големина : 2-Парче Сет | Боја : Plantlsr0096.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сакура Увеселителен парк на Цреша Силикони Првенство Coasters Симпатична Цвет Увеселителен парк Против Пролизгување

Пакетот вклучува 4 симпатична цреша coasters, кои не можат да се користат само како coasters или совршен десктоп

DEN 239.76