• Новак
HelloCreate 13m Ѕид-Монтирани Стигнале Двојна Облека на Сушење Линија Затворен Отворено за Перење Landry Алатка Бела

HelloCreate 13m Ѕид-Монтирани Стигнале Двојна Облека на Сушење Линија Затворен Отворено за Перење Landry Алатка

DEN 1175.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите стигнале облека линија е одличен простор за заштеда на енергија перење линија.Доаѓа со двојна линија.Секоја линија е 13 метри.Целосно 26 метри максимална сушење простор.Нашите стигнале облека линија е одличен простор за заштеда на енергија перење линија.Доаѓа со двојна линија.Секоја линија е 13 метри.Целосно 26 метри максимална сушење простор.13 метри стигнале облека сушење линија може да биде продолжена до било која должина до својот максимум.Retracts уредно кога не е во употреба.Направени од премиум материјали со рационално дизајн, тоа е издржлив и компактен.Вклучува потребни ѕид fixings.Тоа е лесно и брзо да го инсталирате.Опис : умно дизајниран стигнале облека линија е совршен за помали градини и балкони како тоа лесно може да биде укината далеку againstthe ѕид кога не е во употреба, па можете да уживате во вашите надвор од просторот до максимум во перење дена.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : ABS, PVCColor : Како Слика Shown Item Големина : Прибл. 20.3 * 16.3 * 10см / 7.99" * 6.42" * 3.94"Јаже Должина : 13 Метри / 42.65 ft Note : ве Молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакет Се Вклучени : 1*Wäscheleine".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сушење Рек Пати Слетување Мобилни Инсталација-Слободен Внатрешен и Надворешен Балкон Едноставна Крило во Облик

Внатрешна и надворешна, тоа е едноставно да се одржи и не заземаат простор.Прекрасен изглед, флексибилн�

DEN 5595.36