• Новак
Rexnord Линк-Појас MA5212EX 60mm Unmounted Ролери Цилиндрични Имајќи

Rexnord Линк-Појас MA5212EX 60mm Unmounted Ролери Цилиндрични Имајќи

DEN 6245.52

Достапност
Достапно за нарачка

*State-of-the-art Линк-Појас цилиндрични валчести лежишта се дизајнирани да работат во најпознатите екстремни услови. *Овие индустриски лежишта користат индустрија-стандардни димензии дозволувајќи им на заменливост со други водечки брендови. *Конструиран имајќи заптивки за зголемување имајќи живот. *Двокреветни rib надворешниот прстен и сегментирано retainer. *Ролери цилиндрични Имајќи 60mm понесе дијаметар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПЕДЕРОТ NU1008M1 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Директно ги Понесе, Отстранлив Внатрешниот Прстен, Стандарден

Еден ред, ролери, имајќи го за голема радијална товари со ниско ниво на триење.Ова е еден ред ролери имај�

DEN 3581.04