• Новак
Стив Маден Мажите Favien Chukka Подигање

Стив Маден Мажите Favien Chukka Подигање

DEN 3360.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Вратило мерки околу Глуждот од лак.Пета мерки околу 1.25 инчи".Подигнете отворање мерки околу 12" наоколу.Бранеа теле горниот материјал.Синтетички Мембрани.Гумен Ѓон. 1.25 инчен пета висина. 4 инчен вратило висина.Подигнете вашата работа-да-викенд се погледне во оваа кожа chukka се подигне од страна на Стив Маден.На Favien чевли ќе биде вашиот најдобар пријател!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат