• Новак
JUSTJING 10pcs/Set ХСС 4241 Директно месо тело Машина Reamer 3/4/5/6/7/8/9/10/11/12mm H7 Chucking Reamer reamers

JUSTJING 10pcs/Set ХСС 4241 Директно месо тело Машина Reamer 3/4/5/6/7/8/9/10/11/12mm H7 Chucking Reamer reamers

DEN 1250.40

Достапност
Достапно за нарачка

H7 челик, тешко и издржливи.Многу лесен за употреба, со голема сила, долг живот. 6 флејта, директно месо тело,Директно flute reamers се користи во општа намена reaming апликации во обоени метали и повеќето nonferrous метали.На reamers е прецизност земјата со директно флејта за да се произведе мазна, точни дупки додека доставување долго алатка живот.Направени од високо квалитетни материјали.лесен за употреба.Име : директно месо тело машина reamer Material : Висока брзина steel Specifications : 3.0 mm 4mm, 5mm, 6mm,7.0 мм,8mm, 9mm, 10мм,11mm, 12mm Qty : 10pcs во set Precision : H7 Note : ве Молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник measurement Item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат