• Новак
Grippers Пилатес Не се Лизга Чорапи Elutong Анти Прескокнете Пантофли Јога Barre Балет Костец Чорапи за Жени

Grippers Пилатес Не се Лизга Чорапи Elutong Анти Прескокнете Пантофли Јога Barre Балет Костец Чорапи за Жени

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Машина За Миење.НЕ-ПРОПАДНА ДИЗАЈН : Малку симпатична ѕвезди во облик на не-пропадна гелови на дното на чорапи за подобра заштита.Се ВОДАТ ОДГОВАРА ЗА ОДГЛЕДУВАЊЕ на ДЕЦА : Дебела и флексибилни влакна обезбеди совршена рамнотежа на перница и мобилност, и поместена табовите над пета ви помогне да се стави на чорапи на брзо.Силна Absorbability : Овој материјал нема да се намалат и исчезнат после миење.МНОГУ АБСОРБЕНТА : Влага апсорпција и потење, да ги задржи на подножјето на кожата сува,удобно и освежување.Перење & Сушење : Машина за миење & Рака мие / Не железо / Не кајгана.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BSTAOFY 18 Персоналните Прилагодување Божиќ Чорапи, Везови Технологија, Божиќ Дома Декорација Подароци за Семејството

ПЕРСОНАЛНИТЕ ДИЗАЈН : може да прилагодите на името на вашиот омилен човек на ова кутре Божиќ чорапи и ја

DEN 599.76