• Новак
KAKARE Мажи Жени Класици Екипажот Чорапи Смешно Розова Свиња Лице Црна Персоналните Спортски Чорапи 30cm Долго-Сите Сезоната

KAKARE Мажи Жени Класици Екипажот Чорапи Смешно Розова Свиња Лице Црна Персоналните Спортски Чорапи 30cm Долго-Сите

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ - Нашата Уметност Прилагодено Печатени Ткаеше Секојдневен Чорапи Се Направени Од 100% Полиестер.Удобно, Лесен, удобен за носене И Пот-wicking.Тоа е Нежна За Кожата, Погодна И За Внатрешна И Надворешна Активност.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ЛУЃЕ - Погоден За Носење 38-44 Евра Големина, 6.5-9.5 НИ Големина.Должина : 15.7 Инчен(40 CM).Удобно Мека Водат Памук.Тие Се Еластични И Совршено Се Направи Погодна За Вашите Нозе.Моден Дизајн Се Сретне Со Двоен Ефект На Модата И Удобност, Заличи На Оние На Ладно Време Утра Со Овие Чорапи За Да Ги Задржи Вашите Прсти Целосно Суви.СОВРШЕН ПОДАРОК - исто Така, Можете Да Носат На Работа, На состанок, Или Lounging Низ Куќата!Нашите Членови На Екипажот Чорапи Се Одлични За Божиќ, Нова Година, Денот На Благодарноста, Роденденски Подароци Идеја За Вашиот Син, Ќерка, Сопруг, Љубовник, Татко, Мајка, Баба И Дедо, Итн.ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ НОЗЕ ТОПЛА И ПРИЈАТНА - Овие Чорапи Целосно Ги Покриваат Глуждот И Дел Од Листот.Тие Не се Толку Висока Како Коленото Чорапи, Но Тие Може да ги Задржи Нозете И Нозете Топло Со Стил.Одличен Избор Ако Сакате Чорапи, Кои Се Различни, Напнат И Трендовски.ЛЕСНО ДА ОДГОВАРА на РАЗЛИЧНИ СТИЛ - Одговара За Сандали, Чизми, Патики, Трчање И Фустан Или на Формалните Чевли.Нашите Модни Чорапи Може Да Се Носи Со Лежерни Фармерки, Униформа, Свадба Dressier Костуми, Бизнис Формална Облека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YHAIOGS Шпагети Рака Резервоарот Блузи, За Жени Женска Отпечатоци Лажни Две Парче Блузи без Ракави Лето Секојдневен

Суво Чистење Само.ღStyle : Екипажот вратот,V вратот,без Ракави резервоарот блузи, тренингот активни јога б

DEN 128.16