• Новак
Eurosock mens унисекс Сребрена Светлина Junior Ski Чорапи

Eurosock mens унисекс Сребрена Светлина Junior Ski Чорапи

DEN 164.40

Достапност
Достапно за нарачка

100% Други Влакна.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.НАМЕНСКИ НАПРАВЕН - Ски Чорапи специјално направен за деца на нозе, исклучително мека и удобна со динамичен дебелина да се обезбеди амортизирање поддршка.ПОМЕСТЕНА УДОБНОСТ - Опремени со уникатни и иновативни соочи систем за заштита на шин, пета и forefoot осигурување на удобност и елиминирање на топли места.ОБЕЗБЕДУВА ПОДДРШКА Еластична лак бенд & глуждот голема заграда, мазна пети, рамни поврзана изградба осигура и навремено-слободен вклопуваат и се чувствуваат, максимална поддршка, без големо.СУВА НОЗЕТЕ = ПОМАЛКУ ПЛУСКАВЦИ - Користење на нашите ексклузивни Сребро Drystat за влага wicking способности, кои ќе ги задржи нозете сува, удобно и габи слободни. 100% произведено ВО ИТАЛИЈА - Eurosocks, напредна технологија, ексклузивни материјали, супериорен во однос на изработка, создава највисок квалитет на чорапи некогаш ќе се носат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BSTAOFY 18 Персоналните Прилагодување Божиќ Чорапи, Везови Технологија, Божиќ Дома Декорација Подароци за Семејството

ПЕРСОНАЛНИТЕ ДИЗАЈН : може да прилагодите на името на вашиот омилен човек на ова кутре Божиќ чорапи и ја

DEN 599.76