• Новак
LEAQU Куче Чевли Атрактивни Медиум Миленичиња Куче Снег Чизми со Анти-Лизга Единствена Не се Лизга Магија Налепница Затворање 7

LEAQU Куче Чевли Атрактивни Медиум Миленичиња Куче Снег Чизми со Анти-Лизга Единствена Не се Лизга Магија Налепница

DEN 331.20

Достапност
Достапно за нарачка

Овој производ усвојува магија налепница затворање дизајн, така што тоа може да донесе вашето домашно милениче куче повеќе погодност да носат или ги тргнеме, и не ќе ти одело на вашето куче кога облекување за нив.Кога ставање на ова домашно милениче чевли кои гласале против пролизгување outsole дизајн, вашето домашно милениче куче може да оди и да ја стартувате на снег и мраз покриени патот безбедно, дозволувајќи им на вашето куче да уживаат во светот на мразот и снегот.Тој е направен од високо-квалитет вештачки велур материјал.Постојат 5 различни големини за да изберете од.Овој производ е совршено погодна за милениче куче, куче да се носат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат