• Новак
Бебе Момче Девојки Атмосфера Руно Booties со Не Пропадна Дното, Бебе Toddle Креветчето Чевли Зимски Чизми за Снег

Бебе Момче Девојки Атмосфера Руно Booties со Не Пропадна Дното, Бебе Toddle Креветчето Чевли Зимски Чизми за

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

ткаенина единствена.Пета мерки околу 1 инчи".Руно или Памук.На топло, Удобно и да Дише.Супер меки руно и Топло, удобно на бебето нозете Останува на нозе.Дното со или без Точки Анти-Пропадна Гума Костец дизајн за вас да се избере.Велкро Затворање, се Повлече Табот за Лесно и Исклучување.Опис на производот : Мека вокер ѓон, совршен за учење прошетка Супер меки руно материјал Топло Пета до пети Должина : 11 cm/4.25 инчи Големина M : Препорачана Возраст : 6-12 Месеци; Пета до пети Должина : 12 см/4.73 инчи Големина L : Препорачана Возраст : 12-18 Месеци; Пета до пети Должина : 13 cm/5.12 инчи 1 инч= 2.54 см Забелешка : препорачаната возраст е само за ваша референца,ве молиме мерка на вашето бебе е метри должина да се избере вистинската големина за вашето бебе, бидејќи на различни мерни методи, не може да биде 1-2 cm на сад спектар грешка.Покрај тоа може да биде мало боја отстапување се должи на различни прикази.Пакет содржи : 1 пар на бебе чевли.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Деца Снег Чизми за Момчиња Девојчиња Деца Зимско Отворено Водоотпорни Чизми со Крзно Обрабени(Деца/Малку Деца/Голема

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен Ѓон единствена.Вратило мерки ок

DEN 695.76