• Новак
СОН ПАРОВИ Жените Коленото Висока Јавањето Чизми

СОН ПАРОВИ Жените Коленото Висока Јавањето Чизми

DEN 983.76

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум Синтетички Кожа Горниот : Овие Жени Коленото високи чизми се изработени од високо квалитетни faux кожа ќе обезбеди луксузни модни во потрага.Увезени.Термопластични Elastomers единствена.Вратило мерки околу 16" од лак.Пета мерки околу 1.6 инчи".Удобно Faux Крзно Надеж : Нашите жени коленото високи чизми ги задржи нозете топло и удобно во ладна wenter.TPR Outsole : отпорни на Абење и обезбедува влечење,од страна на патент затворање за лесно и исклучување.Надворешни Тока Дизајн : Мото-инспириран јава подигање со buckled ремени на глуждот и quilted патент акцент,тоа може да се прилагоди стегање за да се постигне најдобри носи состојба.Производ мерења беа направени со користење на големината 7 НАС, М. ширина ве Молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.Околу Мерења : Пета Висина : во 1.6; Платформа Висина : 0.5 во; Окно : 16in; Обем : 16.2 во.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Куче Чевли Водоотпорен Против Пролизгување Дожд Чизми Топол Снег Рефлексивни за Мали Средни Голема Пет Спортски

Здрав Сол Не се лизга,Носатотпорни,залакотпорни,еколошки,единствено не се скрши,совршено се заштити ва

DEN 2347.20

SUNFURA Куче Чизми Дише Милениче Чевли, Мрежа Кутре Шепа Заштитник со Рефлексивни Ремени Трајни Против Пролизгување

【ДИШЕ МРЕЖА Марко најдолгиот и најголем дел; Мерење на растојанието и да се најде соодветната големина

DEN 311.76