• Новак
Shires Над Стигнат до Чизми Светли Зелени XX-Целосно

Shires Над Стигнат до Чизми Светли Зелени XX-Целосно

DEN 441.36

Достапност
Достапно за нарачка

4mm Гума.Се продаваат во парови.Заштита : гумени чизми помогне да се одврати scuffs и заштита од удари на hoof област.Шок Апсорбира : шок апсорбирање на гуми за џвакање гума надворешниот ги штити против scuffs и удари.Прилагодлив : Допир затвори за прицврстување на бел за да се ублажи.Доаѓаат во различни големини и бои.Овие паметни гума над стигнат до чизми помогне да се одврати scuffs и заштита од удари на hoof област.Направени од 6mm гума со гума опфатени допир блиску fastenings за издржливост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LEAQU Куче Чевли Атрактивни Медиум Миленичиња Куче Снег Чизми со Анти-Лизга Единствена Не се Лизга Магија Налепница

Овој производ усвојува магија налепница затворање дизајн, така што тоа може да донесе вашето домашно ми

DEN 331.20