• Новак
yangsense Коњ Fetlock Чизми, Коњ Нога Guard Лизга Отпорни Еластична Шок Доказ СТП Школка за Скокање за Конкуренција

yangsense Коњ Fetlock Чизми, Коњ Нога Guard Лизга Отпорни Еластична Шок Доказ СТП Школка за Скокање за Конкуренција

DEN 1473.60

Достапност
Достапно за нарачка

UNCONSTRAINED : Еластична амортизирање внатрешната подлога, коњ нозете може да се протегала удобно и да се одржува рамнотежа, чизми се чуваат на местото за време на вежбање.УДОБНО : Овој коњ нога чувари направен од висок квалитет на СТП школка, која е погодна дури и во калливата услови, и коњите може да се заштитени и се чуваат удобно.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : На јавањето чизми се опремени со 2 најлон кука и јамка, кои се лесно да се држи, и може да се инсталира и да се отстрани во брз и лесен начин.ЗАШТИТА на КОЊ НОЗЕТЕ : Тоа може да се заштити коњ нозете од повреди, влијанија и гребнатини, тоа е многу погоден за скокање, премин во текот на пречки и натпревари.АНТИ ЛИЗГА : Да се обезбеди одговара и стегање, овој коњ нога заштитник нема да се лизга надвор во текот брза активности, тоа е безбедно за употреба и многу практични.Функција : 1. ЗАШТИТА на КОЊ НОЗЕТЕ : Тоа може да се заштити коњ нозете од повреди, влијанија и гребнатини, тоа е многу погоден за скокање, премин во текот на пречки и натпревари.2. ЛЕСНО ДА се НОСАТ : На јавањето чизми се опремени со 2 најлон кука и јамка, кои се лесно да се држи, и може да се инсталира и да се отстрани во брз и лесен начин.3. АНТИ ЛИЗГА : Да се обезбеди одговара и стегање, овој коњ нога заштитник нема да се лизга надвор во текот брза активности, тоа е безбедно за употреба и многу практични.4. UNCONSTRAINED : Еластична амортизирање внатрешната подлога, коњ нозете може да се протегала удобно и да се одржува рамнотежа, чизми се чуваат на местото за време на вежбање.5. УДОБНО : Овој коњ нога чувари направен од висок квалитет на СТП школка, која е погодна дури и во калливата услови, и коњите може да се заштитени и се чуваат удобно.Спецификација : Предмет Тип : Коњ Fetlock Boots Material : СТП, Cloth Purpose : Коњ Чизми Пакет Листата : 2 x Коњ Fetlock Boots Note : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0.4‑0.7 во грешка.

Спецификацијата

Item Type:
Horse Fetlock Boots
Material:
PU, Cloth
Purpose:
Horse Boots
Package List:
2 x Horse Fetlock Boots :
Manual measurement, please allow 0.4‑0.7in error. :

Со стоката дадена додека купуваат

LEAQU Куче Чевли Атрактивни Медиум Миленичиња Куче Снег Чизми со Анти-Лизга Единствена Не се Лизга Магија Налепница

Овој производ усвојува магија налепница затворање дизајн, така што тоа може да донесе вашето домашно ми

DEN 331.20