• Новак
PanGa Зима Памук Booties Чорапи за Унисекс Бебе Мека Единствена Не се Лизга Руно Атмосфера Чорапи Бебе Дете Прво Пешаци Креветчето Чевлички за Чевли

PanGa Зима Памук Booties Чорапи за Унисекс Бебе Мека Единствена Не се Лизга Руно Атмосфера Чорапи Бебе Дете

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

одлична за пред-пешаци за патување со безбедноста и удобноста во нашата руно gripper единствена.1 Инчен Референца Возраст : 0-6 Месеци Ознака големина : 3,(НИ големина : 3.5 M/3М НИ Доенче), Чевли Внатрешна должина : 11cm/4.Памук единствена.Ве молиме овозможи 0.Пета мерки околу 1 инчи".Материјал : Руно Големина Информации за референца : Ознака големина : 1,(НИ големина : 2.Ви благодариме! 1 инч = 2.9 Инчен Референца Возраст : 12-18 Месеци Пакет, вклучувајќи : 1 Пар Бебе чевли ЗАБЕЛЕШКА : 1.5 Инчен Референца Возраст : 6-12 Месеци Ознака големина : 5,(НИ големина на : 5 M НАС Деца), Чевли Внатрешна должина : 13cm/5.7 инчен, Нога должина : 4.СЕКОЈДНЕВНО НОСАТ - Погоден за новороденчињата, бебиња, години, младата и во затворени простории и на отворено,чувајте ги нозете топло и удобно сите-ден долг во зима.5 M/4 M НАС Деца), Чевли Внатрешна должина : 12cm/4.3 инчен, Нога должина : 3.Мека вокер ѓон, совршен за учење прошетка Сезона : Одговара за Пролет,Есен и Зима Бебе Мека Единствена Снег Чизми Мека Креветчето Чевли Деца Подигање на Мек материјал го прави бебето се чувствуваат многу топло и удобно Prefect за зимски секојдневна употреба и лесно да се земе се исклучи или да го носат Вашето бебе ќе се повеќе симпатична и среќен ако таа може да го носат овој чевли.АНТИ ПРОПАДНА - Gripper bottoms да бидете сигурни дека вашиот малку еден има влечење тие треба.Совршени за зимата снег дена!.МАТЕРИЈАЛ - Руно outers за стил, со висок квалитет крзно внатрешна linings задржи вашето бебе нозе топло,удобно.Добредојдовте на Panga Продавница!Panga Бебе Руно Наредени booties Чорапи со Не Пропадна Дното се одличен начин да се задржи вашето бебе е малку tootsies топло во постудено месеци!Со кука и јамка затворање околу глуждот, овие Booties не може да се започна!Овие се толку топла, пријатна и мека околу бебето нозе и може да се носи со или без чорапи!Овие Scooties функција цик-цак шема гума контрола на дното за да се осигура вашата малку не се лизга и слајд наоколу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Куче Чевли Водоотпорен Против Пролизгување Дожд Чизми Топол Снег Рефлексивни за Мали Средни Голема Пет Спортски

Здрав Сол Не се лизга,Носатотпорни,залакотпорни,еколошки,единствено не се скрши,совршено се заштити ва

DEN 2347.20