• Новак
Новороденче Мека Руно Booties Бебе Момче Девојка Атмосфера Чорапи со Не Пропадна Gripper Остане На Чевлички за Деца Првиот Пешаци Зима Глуждот Креветчето Чевли Прв Роден?

Новороденче Мека Руно Booties Бебе Момче Девојка Атмосфера Чорапи со Не Пропадна Gripper Остане На Чевлички

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Велкро.Кука и Јамка затворање.Вратило мерки околу 脚踝 од лак.Мека, Топла и Пријатна Руно.Кука и јамка само лепило за да се спречи prewalker бебе од корне booties off!И Точки Не-Пропадна Гума Костец на Дното за да се спречи лизга и паѓа.Бебе booties дека остане на и чувајте ги малку нозете топло со ултра-меки руно поставата и школка, за да заврши вашето бебе девојки и момчиња нозете во удобноста внатре и надвор.Овие руно првиот вокер booties имаат Лепенка безбедна се вклопуваат и се повлече табот за лесно и исклучување.За потопол или повеќе сит се вклопуваат, може да се слој чорапи под booties да се задржи вашиот малку еден прсти toasty и топло.Машина за миење ладно.Не кајгана.Собори сува ниска.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Куче Чевли Водоотпорен Против Пролизгување Дожд Чизми Топол Снег Рефлексивни за Мали Средни Голема Пет Спортски

Здрав Сол Не се лизга,Носатотпорни,залакотпорни,еколошки,единствено не се скрши,совршено се заштити ва

DEN 2347.20

SUNFURA Куче Чизми Дише Милениче Чевли, Мрежа Кутре Шепа Заштитник со Рефлексивни Ремени Трајни Против Пролизгување

【ДИШЕ МРЕЖА Марко најдолгиот и најголем дел; Мерење на растојанието и да се најде соодветната големина

DEN 311.76