• Новак
Картер е Унисекс-Дете Frodi Новина Висока Врвот Патики Првиот Вокер Чевли

Картер е Унисекс-Дете Frodi Новина Висока Врвот Патики Првиот Вокер Чевли

DEN 438.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички единствена.Момчето мрежа патики со дино детали и лесен за пристап.Прилагодлива лента за лесно и исклучување.Мек, флексибилен outsoles овозможи движење.Лесна linings за удобност; Сензорна табани и outsoles за подобро земјата се чувствуваат.Пространа само-прилагодување одговара им овозможува на нозе да се развие природно.Овој удобен атлетик инспирирани од одење чевли е совршен начин да се изнесе на бебето спортски страна.Прилагодливи рака овозможува лесно и исклучување, како и безбедна одговара.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LEAQU Куче Чевли Атрактивни Медиум Миленичиња Куче Снег Чизми со Анти-Лизга Единствена Не се Лизга Магија Налепница

Овој производ усвојува магија налепница затворање дизајн, така што тоа може да донесе вашето домашно ми

DEN 331.20