• Новак
Ohwawadi Бебе Бебе Влечки Девојки И Момчиња Booties Топло Бебе Чорапи Чевли Новороденче Креветчето Чевли Бебе Обувки Prewalkers

Ohwawadi Бебе Бебе Влечки Девојки И Момчиња Booties Топло Бебе Чорапи Чевли Новороденче Креветчето Чевли Бебе

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

ткаенина единствена. 【Материјал】- Мека безбедност Атмосфера Руно материјал.Топло, Удобен, Мека Дното и Lightweght одговара за пред-вокер、 индексирање、 учат да Одат. 【Големина】- ве Молиме мерка бебе нозете прв и изберете ја точната големина се однесуваат на нашата големина на табелата, возрасни групи се само како референца. 【Лесно и Исклучување】- Овие booties е Лесно да се стави На и Надвор, и тие ќе останат на вашето бебе на нозе. 【Најдобар подарок】- Стилски Симпатична Божиќ бебе booties е Најдобро Туш Подарок за Новороденче.Одлично за секојдневна употреба и да се направи совршен Бебе Туш、 Роденденски подарок.Ohwawadi Дизајн.Најновата во еволуцијата на дизајнер, да се фокусираат на Американски стил, кој класичен Мери Џејн, Moccasinss, Влечки, Чизми стилови во бебе мода.Нашата Верба.Едноставен, но не и надвор од модата, Уникатен Дизајн, Добар Квалитет - Мека, Ohwawadi бебе чевли секогаш сакаат да се направи разлика.во бебе животот.За Ohwawadi.Ohwawadi е НИ бренд кој не е само продавачот, но исто така и на производителот, кој вниманието на детали.Ние сме во оваа линија повеќе од 12 години.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SUNFURA Куче Чизми Дише Милениче Чевли, Мрежа Кутре Шепа Заштитник со Рефлексивни Ремени Трајни Против Пролизгување

【ДИШЕ МРЕЖА Марко најдолгиот и најголем дел; Мерење на растојанието и да се најде соодветната големина

DEN 311.76