• Новак
Roces Идеја До Прилагодливи Ски Чизми Црно-Сребрен Големина 22.5-Беа 25,5

Roces Идеја До Прилагодливи Ски Чизми Црно-Сребрен Големина 22.5-Беа 25,5

DEN 3840.00

Достапност
Достапно за нарачка

'6in1' технологија, прилагодлив ски чизми сместување на деца' нога природен раст.Две микро прилагодливи пластични токи.Мека flexing ски говорница.Чизми Единствена должина останува иста како се вклопуваат се проширува или договори, без remounting е потребно да се сместат поголем нога. 292mm Единствена Должина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат