• Новак
Enteer Млади Момчиња' Push Топли Зимски Чизми

Enteer Млади Момчиња' Push Топли Зимски Чизми

DEN 167.52

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Подигнете отворање мерки околу 4.75" наоколу.Топло Кадифен совршен за оние ладни зимски денови.Лесно и исклучување, но чизми остане безбеден.Мека-soled дното за заштита и трајност.Чизми се Направи голема бебе туш подарок!.Ние, исто така, нудат 100% Гаранција за квалитет со нула Кавга се Враќа.Предмет Тип : Бебе Чевли Големина : Одговара За 0-18 Месеци Бебето Сезона : Зима Пол : Бебе Момчиња Enteer бебе чевли се стручни за 0-18month.Не се погодни за одење бебе.Мека памучна и кожа материјал се со убаво desgin,е најдобриот избор за вашата babys " првиот пешаци.Внатрешниот единствена структура специјално дизајниран за да ги заштити природните младата нога.Убави чевли се многу Мека & Против пролизгување, која може да се Задржи вашето бебе удобно & стабилна.Најдобри Prewalker за вашето бебе.Подолу Возраст е за вашиот референца САМО, ве молиме изберете големина со Единствена Должина, ви благодариме ГолеминаНадворешниот Единствена ДолжинаЕдинствена Ширина-Препорачуваме за Дете S11cm/4.33"5.5 cm/2.16"-0-6 Месеци M12cm/4.75"5.5 cm/2.16"-6-12 Месеци L13cm/5.12"5.5 cm/2.16"-12-18 Месеци се препорачува возраст е само за ваша референца, ве Молиме мерка на вашето бебе е метри должина да се избере вистинската големина за вашето бебе, бидејќи на различни мерни методи, таму може да биде 1-2 cm на сад спектар грешка.Покрај тоа може да биде мало боја отстапување се должи на различни прикази.Пакетот вклучува : 1 пар чевли.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SUNFURA Куче Чизми Дише Милениче Чевли, Мрежа Кутре Шепа Заштитник со Рефлексивни Ремени Трајни Против Пролизгување

【ДИШЕ МРЕЖА Марко најдолгиот и најголем дел; Мерење на растојанието и да се најде соодветната големина

DEN 311.76