• Новак
Класичен Јаже Компанија Dyno Не Се Претвори Руно Бел Чизми Црна Мали

Класичен Јаже Компанија Dyno Не Се Претвори Руно Бел Чизми Црна Мали

DEN 1241.76

Достапност
Достапно за нарачка

Класичен Коњите.Dyno Не Се Претвори Руно Бел Чизми.Водоотпорен Дамка Отпорни Dyno Hyde покривање.Contoured Одговара.Висок Квалитет Руно Околу Врвот Бенд.Класичен Equine Dyno Не се Претвори Руно Бел Boots Water Отвратителен, Дамка Отпорни Dyno Hyde covering Contoured Fit High Квалитет Руно Околу Врвот Band Shock Апсорбирање на Center CDNFBK Овие Класичен Коњите Dyno Не се Претвори Руно Бел Чизми се изработени со водоотпорен и дамка отпорни Dyno Hyde покривање, со густи шок апсорбирање центар со мека џерси обвивка.Contoured се вклопуваат и засилен двојно кука и јамка затворање го задржи чизми во место.Економски со врвен заштита, издржливост и удобност.Висок квалитет руно околу врвот бенд за екстра перница и максимална удобност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат