• Новак
BMCiTYBM Момчиња Девојчиња Снег Чизми Со Крзно Обрабени Топли Зимски Чевли Лесни Отворено Обувки(Деца/Мали Деца)

BMCiTYBM Момчиња Девојчиња Снег Чизми Со Крзно Обрабени Топли Зимски Чевли Лесни Отворено Обувки(Деца/Мали

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ултра Кадифен Faux Shearling Обвивка.Гумен ѓон.Топлина Faux Крзно Внатре : сите faux крзно поставата одлично за чување дете нозе топло и удобно во текот на сите видови на зимски забава.Мекост : мека кожа-пријателски големи и гумен ѓон снег чизми, мека и светлина овозможи деца слобода и флексибилност.Анти-судир : избегнување на судир пети капа додава дополнителна бариера за заштита на деца на нозе од повредите.Не се лизга Ѓон : лесни lugged гума outsoles обезбедува супериорни влечење чува вашите деца безбедност во активности на отворено.Погодност : кука и јамка ремени овозможи на говорница да биде намалена на и надвор со леснотија.Гумен Ѓон.Топло Faux Крзно Обвивка.Анти-судир.Не се лизга.Кука и Јамка Ремени.Пета Поддршка.Се Повлече Табот.Лесен.Гумен Ѓон Топло Faux Крзно Поставата Анти-судир Не се лизга Кука и Јамка Ремени Пета Поддршка Повлече Табот Лесен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Куче Чевли Водоотпорен Против Пролизгување Дожд Чизми Топол Снег Рефлексивни за Мали Средни Голема Пет Спортски

Здрав Сол Не се лизга,Носатотпорни,залакотпорни,еколошки,единствено не се скрши,совршено се заштити ва

DEN 2347.20