• Новак
FEXATAR Креветчето Чевли Девојка Бебе Чевли Младата Страна Велкро Памук Единствена Боја Крои Копчиња Чизми Prewalker

FEXATAR Креветчето Чевли Девојка Бебе Чевли Младата Страна Велкро Памук Единствена Боја Крои Копчиња Чизми

DEN 254.16

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Увезени.ткаенина единствена.Вратило мерки околу Теле Високи од лак.Пета мерки околу CM сантиметри. 【Се задржи Топло или пета до пети должина : 10.5 см (4.13 инчи)6-12 месеци младата : Препорачана возраст : 6-12 месеци; или пета до пети должина : 11.5 cm (4.53 инчи)12-18 месеци младата : Препорачана возраст : 12-18 месеци; или пета до пети должина : 12.5 см (инчи 4.92)++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++За shoes Commodity тип : Прво Вокер е Boots Closing метод : Страна Велкро Сезона : Есен и Зима Материјал : Памук Upper Sole : Памук Единствена Боја : Повеќе бои, како што е прикажано во picture Suitable за сцена : Подароци за првиот роденден или Божиќ, дома, во секојдневниот живот, тоа е релативно топла и многу светлина.Пакет содржи : 1 пар чевли.Имајте пријатна tipsnote : Поради рачни мерења на локации, може да биде грешка од 0,5-1cm.Ви благодариме за вашето разбирање.Покрај тоа, поради различни прикази, може да биде мала хроматските аберации.Препорачаната возраст за повикување само.Ве молиме да се измери должината на вашето бебе на нозе за да изберете големина која одговара на вашето бебе.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ви благодариме за вашиот пет-ѕвезда.За повеќе стилови, ве молиме внесете нашиот бренд продавница за селекција.Боја : Dabrown B007 | Големина : 6-12 Месеци Младата Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат