• Новак
Бебе Девојки И Момчиња Снег Чизми Кадифен Мека Единствена Анти-Лизга Топли Зимски Чевли Деца Првиот Пешаци...

Бебе Девојки И Момчиња Снег Чизми Кадифен Мека Единствена Анти-Лизга Топли Зимски Чевли Деца Првиот Пешаци...

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Гумен ѓон. [ КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ ] - Ова Бебе Чизми се изработени од Супер Мек Памук, Користете Еколошки и Бебето Пријателски Материјали, која е многу добро за бебето раст. [ ТОПЛО & УДОБНОСТ ] - Новороденото Руно Booties Дизајн со Меки и Удобни Кадифен, да ги Задржи Вашите Мало Бебе Нозете Топло, Toasty и Дише сите Денот. [ АНТИ-ПРОПАДНА ЕДИНСТВЕНА ] - на Дното на Креветчето Чевли со Гумен Ѓон е за Анти-Пропадна.И Единствена е Поддржана, Лесни и Добро Направена за да се Направи Години Одење Природни. [ ЛЕСНО се НОСАТ ] - Снегот Чизми се Со Најлон Велкро Дизајн, кој е Лесно Да се Стави На И полетување, И Најважно е да се Остане На Вашето Бебе Нозе за еден Ден. [ СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА ] - На Симпатична Дете Чевли се Совршени за Божиќ,Фотографирање Пука, Playdates,Прв Роденден, Семеен Собир Или Бебе Туш Подароци.Симпатична Дизајн Го Прави Вашето Бебе Повеќе Убави.Поради прирачник мери, не може да биде 0.5-1cm толеранција.Ви благодариме за вашето разбирање.Поради различни монитор, бојата може да биде малку различен.Ви благодариме за вашето разбирање.Предмет : Бебе бебе момчиња девојчиња топли зимски чевли снег чизми.Материјал : Памук руно.Боја : Каки, Сива, Розова,Црвена,Црна,Бела,Кафена.Сезона : Зима.Пол : Новородено Бебе Дете Бебе Девојка.RVROVIC е мода, енергична и модерен бренд.Ние секогаш биле посветени на создавање на разни на бебе и деца производи и одржување на нови дизајни.Нашите errand е да се обезбеди најсигурни и корисен производ за вашите деца.Предмет : Бебе бебе момчиња девојчиња топли зимски чевли снег boots Materials : Памук fleece Color : Каки, Сива, Розова,Црвена,Црна,Бела,Brown Season : Winter Gender : Новородено Бебе Дете Бебе Девојка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LEAQU Куче Чевли Атрактивни Медиум Миленичиња Куче Снег Чизми со Анти-Лизга Единствена Не се Лизга Магија Налепница

Овој производ усвојува магија налепница затворање дизајн, така што тоа може да донесе вашето домашно ми

DEN 331.20