• Новак
Alpinestars Жените Стела SMX-6 v2 Улица Мотоцикл се Подигне, Црно/Бело,

Alpinestars Жените Стела SMX-6 v2 Улица Мотоцикл се Подигне, Црно/Бело,

DEN 6958.80

Достапност
Достапно за нарачка

Интегрирани, заменливи bi-инјектира TPU лизгачот карактеристики нов лесно завртки за фиксирање на концептот за побрзо и полесно замена.Иновативни instep и Ахил хармоника flex зона конструкција за супериорна удобност, продолжување, контрола и поддршка.Внатрешни insole со месо тело засилување интегрирано за дополнителна поддршка на лак област и нога заштита.Medial страна на влезот, - отворање/затворање систем карактеристики еластична-монтирани патент со широк велкро затворање за флексибилност и сигурно одговара.Отворот отворање на е голем за да се промовира полесно влез/излез.Внатрешни пети кутија заштита е слоевит под горниот за издржливост, подобро се чувствуваат и перформанси.Големина : 7 | Боја : Црна/Бела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SUNFURA Куче Чизми Дише Милениче Чевли, Мрежа Кутре Шепа Заштитник со Рефлексивни Ремени Трајни Против Пролизгување

【ДИШЕ МРЕЖА Марко најдолгиот и најголем дел; Мерење на растојанието и да се најде соодветната големина

DEN 311.76

Куче Чевли Водоотпорен Против Пролизгување Дожд Чизми Топол Снег Рефлексивни за Мали Средни Голема Пет Спортски

Здрав Сол Не се лизга,Носатотпорни,залакотпорни,еколошки,единствено не се скрши,совршено се заштити ва

DEN 2347.20