• Новак
Бебе Момчиња Девојчиња Booties Не Пропадна Мека Sock Памук Чизми Младата Влечки Новороденче Првите Вокер Креветчето Чевли

Бебе Момчиња Девојчиња Booties Не Пропадна Мека Sock Памук Чизми Младата Влечки Новороденче Првите Вокер Креветчето

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

11 инчен Забелешка : [Коментар]-препорачаната возраст е само за вашиот референца. 【ЛЕСНО се НОСАТ】 - Лесно на, Лесно се исклучи.Нашите пантофли-како booties се совршено се вклопуваат за одгледување на бебето.Ве молиме мерка на вашето бебе е метри должина да се избере вистинската големина за вашето бебе.Имаме долгогодишно искуство во бебешките чевли, специјализирана во обезбедување меки, удобни и стилски Новородено Бебе Години бебе чевли Ние сме вашиот прв избор, купи соодветна бебе чевли за вашето бебе За Производот Производот : Бебе момчиња booties / Бебе девојки booties Материјал : Памук Сезона : Зима Пакет се Вклучени : 1 пар на чевли За големината Препорачана Возраст : 0-6 Месеци S НАС Младата Должина : 11cm/4. 【БЕЗБЕДНОСТ & ВИСОК КВАЛИТЕТ】Овие Памук Booties имаат мека внатрешна обвивка и кожа-friendly карактеристики, без иритација на бебешка кожа, и издржливи и перат карактеристики, така што тие се уште може да ја задржат својата форма за долго време. 【ПОДАРОК】- Совршен подарок за вашето дете, како родендени,Божиќ подарок.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. [За Големината]-Големини можеби и се за 0,5-1 см/0.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Куче Чевли Водоотпорен Против Пролизгување Дожд Чизми Топол Снег Рефлексивни за Мали Средни Голема Пет Спортски

Здрав Сол Не се лизга,Носатотпорни,залакотпорни,еколошки,единствено не се скрши,совршено се заштити ва

DEN 2347.20