• Новак
Sperry Дете Порта Подигање

Sperry Дете Порта Подигање

DEN 1198.80

Достапност
Достапно за нарачка

Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Вратило мерки околу Глуждот" од лак.Подигнете отворање мерки околу 4" наоколу.Традиционалната чипка затворање за сит се вклопуваат Флексибилни вулканизирана дното за екстра амортизирање.Потпис не-означување гумени outsole за поголема влажни/сува влечење.Ги повикува сите puddle-џемпери!Sperry е Порт Говорница е идеален за јавните наоколу.Ланче затворање за сит се вклопуваат, а удобна мемориска пена footbed и потпис grippy гумени outsole прави дождливите денови на (сува) прошетка во парк.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Куче Чевли Водоотпорен Против Пролизгување Дожд Чизми Топол Снег Рефлексивни за Мали Средни Голема Пет Спортски

Здрав Сол Не се лизга,Носатотпорни,залакотпорни,еколошки,единствено не се скрши,совршено се заштити ва

DEN 2347.20