• Новак
Timatego Новороденче Момчиња Девојчиња Booties Остане На Чорапи Не Пропадна Мека Единствена Бебе Дете Топло Зима Куќа Пантофли Креветчето Чевли 0-18 Месеци

Timatego Новороденче Момчиња Девојчиња Booties Остане На Чорапи Не Пропадна Мека Единствена Бебе Дете Топло

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 【НЕМА ПОВЕЌЕ ЧОРАПИ】- Ајде да се соочиме со тоа, бебе чорапи се вид на најлошото.Тие се секогаш wriggling и squirming надвор од нивните чевли, па дури и добивање на изгубени, и да се направи подобра куче играчка од обувки.Овие бебе чевли се остане на подобро од било чорапи или чевли дури и за kicker. 【ЛЕСНО се НОСАТ & ОСТАНЕ НА】- Ние знаат дека родителството е 24-часовен ден работа со не денови или плата се вклучени.Па ние дизајниран ПРИЛАГОДЛИВИ КУКА И ЈАМКА затворање не е само времето ефикасен за вас и вашиот зафатен живот, и тие ќе останат на вашето бебе нозе во текот на целиот ден. 【НЕ се ЛИЗГА GRIPERS ДНОТО】- Тие имаат супер меки на внатрешноста.Не се Лизга единствена се меки доволно за да се овозможи бебе learining како да оди да имаат добро се чувствуваат земјата и да го добие нивното чувство за рамнотежа.Совршен за пешаци и роботи. 【СОВРШЕН БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК】- Овие бебе booties се одличен секојдневен чевли.Голем број на различни бои за да изберете од, натпревар сè облека.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ и одржување на нивната форма и се чувствуваат по продолжен се мијат и носат. 【Се КУПИ СО ЦЕЛОСНА ДОВЕРБА】- Ако не сте 100% задоволни со чевли за било која причина, ве молиме ни e-mail веднаш, нашата силна и по-продажбата на услугата тим ќе ви одговори во рок од 24 часа и ќе се грижат за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат