• Новак
OshKosh Б'Gosh Деца и Мали Момци на Теренот Мода Подигање

OshKosh Б'Gosh Деца и Мали Момци на Теренот Мода Подигање

DEN 367.92

Достапност
Достапно за нарачка

Гумен ѓон.Вратило мерки околу Глуждот од лак.Пета мерки околу 1".Деца момчето чизми со кука и јамка затворање.Еластична чипка акцент низ vamp.Високо-влечење гумен ѓон.Пета јазичиња помогне да се насочат на добивање подготвени рутина.Тој добива неговата солиден добар изглед од овие.Нашите некогаш-подготвен Теренот Чизми се секогаш еден чекор од авантура со нивните секојдневни wearability и врева-слободен кука и јамка затворање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат