• Новак
Заштитна Куче Чизми, 4 Парчиња Дише Не се Лизга Куче Чевли со Носат-Отпорни, и Солиден Против Пролизгување Единствена Надворешна Шепа Заштитници

Заштитна Куче Чизми, 4 Парчиња Дише Не се Лизга Куче Чевли со Носат-Отпорни, и Солиден Против Пролизгување

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Внатре Ширина Големина на 3# Чизми : 1.97" -5.0 cm.КВАЛИТЕТОТ:гумени outsole има висока еластичност и висока отпорност на триење, компресија без штета, да се подобри удобноста и реакција брзина не е лесно да се лизга.МАТЕРИЈАЛ:се Подигне горниот дел е направен од висок квалитет на простор кожа.Мека и дише да шепи.Лесен и удобен, им овозможува на чизми да се користи во затворени простории или на отворено, во влажни и суви, топли и ладни услови. 9 Дупки Воздух Мрежа Површина : Светлина и добра свиткување отпор, продолжување, отпорност на абење, пот, топлина дисипација ефикасност е добра, може да се мијат со рака.ДИЗАЈН - ПРИРОДНИ ШЕПА ОБЛИК : Куче Тестирани и Куче Одобрени.Ветеринари препорачуваме.Се приспособат и да се Држат до вашето куче е Природен Шепа Форма која е подобра заштита на домашно милениче е глуждот.Симпатична миленичиња шепа вез, модерен уште трајни и мека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат