• Новак
menolana 4 Пакет Коњ Грижа Чизми Коњ Вежба Скокање Чизми Коњ Летаат Чизми Тетива и Fetlock Нога Поддршка Чизми за Обука Јава Eventing

menolana 4 Пакет Коњ Грижа Чизми Коњ Вежба Скокање Чизми Коњ Летаат Чизми Тетива и Fetlock Нога Поддршка Чизми

DEN 1392.48

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет најлон со силна вискозност и не пената.Надворешниот е опкружено со СТП наменета за за намалување на влијанието од надворешните извори.Погоден за equestrian перформанси конкуренција и обука, лесен за употреба.Внатрешниот е направен од високо-квалитет neoprene, да се биде на висока еластичност и шок намалување на вашиот коњ нозете. 4 парчиња на 1 сет, пред и hind нога чизми inciuded, обезбедување на целосен опсег на заштита и удобно сензација.Опис : - Надворешниот е опкружено со СТП наменета за за намалување на влијанието од надворешните извори. - Внатрешен е направен од високо-квалитет neoprene, да се биде на висока еластичност и шок намалување на вашиот коњ нозете. - Висок квалитет најлон со силна вискозност и не пената. - 4 парчиња на 1 сет, пред и hind нога чизми inciuded, обезбедување на целосен опсег на заштита и удобно сензација. - Погоден за equestrian перформанси конкуренција и обука, лесен за употреба.Спецификација : - Материјал : СТП - Пред чизми големина : Прибл. 25.6 x 11,8 cm/10.08 x 4.65 инчен - Hind чизми големина : Прибл. 15.1 x 12.5 cm/5.94 x 4.92 inch Package Вклучува : 1 Пар на Коњ Пред Нога Boots1 Пар на Коњ Hind Нога Boots Note : ве Молиме овозможи мала големина отстапување и боја разлика.Спортска Треска бел Коњите Dressage Обука Скокање Јава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат