• Новак
yeezo Hoof Впива Торба Коњ Впива Подигање Копита Завиткани Лесно Soaker Лекување Кеси со ЕВА Подлога Пакување од 2

yeezo Hoof Впива Торба Коњ Впива Подигање Копита Завиткани Лесно Soaker Лекување Кеси со ЕВА Подлога Пакување

DEN 646.80

Достапност
Достапно за нарачка

На впива подигнете ги собере сите копита од нацрт на магаре, одговараат за hoof големини до 8 инчи во дијаметар.Големина : 20 инчен во висока, 8 инчен во дното.Спецификации : .Нејзините не им овозможи на коњ да оди се додека впива.На hoof завиткани soaker торба е идеален за заеднички hoof заболувања третман, како што се апсцеси, thrush и инфекции, го прави жива вода и шлаг третмани полесно.Ако вашиот hoovs големината не е во 00 до 7, тоа не е применливо.Ако вашиот hoovs големината не е во 00 до 7, тоа не е applicable It треба коњи соработка, ако тој/таа се чувствува нервозен во врска со натопување, ова впива говорница не е применливо.Секој подигање доаѓаат со еластична бенд и 1 ЕВА пена Подлога,.Пакување од 2, секој со коњите впива подигање доаѓаат со 2 рака и 1 ЕВА пена подлога.Боја : Сина, портокалова и црна боја (во зависност од вашиот избор).Коњ hoof впива торба е од суштинско значење за коњ hoof health.Нејзините не им овозможи на коњ да оди се додека впива.Еднократно, перат и лесно се чисти. 1 пакет коњ boot/ 2 пакет коњ подигање (во зависност од вашиот избор).Лесно користење, обвива со самолепливи еластична бенд на коњ нога, без удирање со текот на грижите.Материјал : трајни 500 D ПВЦ.Големи димензии, 8 инчен во дното дијаметар, се вклопува копита големина 00 до 7. Здрав, направен од тешки 500 D ПВЦ материјал, поместена од задебелена ЕВА подлога за подобрување на дното.Обрнете Внимание На : .Направени од издржлив ПВЦ материјал, обновливи и перат, лесен за чистење, укината и возен тоа за лесни за складирање.Издржливи, обновливи тешки-должност пластични впива торба, која може да се користи за hoof впива натопени влажни жаби и фетусот пункција рани длабоко сува hoof длабока дупка климатизација третман за thrush или бактериски инфекции.Материјал : трајни 500 D PVCSize : 20 инчен во висока, 8 инчен во bottom Color : Сина, портокалова и црна боја (во зависност од вашиот избор).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат